İyi günler. Sizlere bugün Bulut Madencilik Şirketlerinden hashflare ile BTC madencisi nasıl olabileceğinizi anlatacağım. Öncelikle belirtelim ki nette yazan yorumlara göre BTC için satın alınan paketler şu anki zorluk derecelerine göre 4 ayda kendini amorti etmekteymiş. Diğer coinlerde süre uzamaktadır.

Siteye aşağıdaki linkten kayıt olalım.
https://hashflare.io/r/243396B5-coinpedi
(Bu link ile kayıt olduğunuz takdirde foruma katkı sağlamış olacaksınız)
Kayıt sırasında eposta adresi , ülke seçimi , şifre ve doğum tarihi istemektedir.
Daha sonra işlem yapabilmeniz içn e posta adresine gelen doğrulma linkine tıklamanız gerekiyor.

Ayarlar kısmında bilgilerinizi güncelleyin ve hangi cüzdanınıza ödeme yapılma isteniyor ise o cüzdan adresini giriniz. Cüzdan adresini girdikten sorna e posta adresinize doğrulama linki gelecektir. Doğrulama linkine onay vermeyene kadar hesabınızda eklediğiniz btc adresi görünmeyecektir.

 1. Ana sayfada sol tarafta Kazım Gücü Satın Al ve BTC madenciliği yapmak için SHA-256 TIKLANMALIDIR.
 2. Sayfada Kazım gücü ve paket miktarını ivmeyi sola doğru kaydırarak belirleyiniz ve karar verdiğiniz miktara ulaşınca sol taraftaki devam butonuna basınız.

 1. Gelen sayfada aldığınız kazım gücü, ödeyeceğiniz ücret ve varsa indirim kodu ekranı gelecektir. (İndirim kodu kullanmasanız da işleme devam edebilirsiniz ancak 35848BFD kodunu kullanabilirsiniz. ) Sayfanın altında SELECT PAYMENT METHOD tıklayarak ödeme kanalını seçiniz.
 2. Gelen ödeme sayfasında Kredi kartı ile ödeme yapabilmek için Pay With Credi Card (C) olanı seçerek devam edin.
  Önemli : Kredi kartı ile hashflareden paket alırken hata uyarısı aldığı söyleniyordu. Bende sebebini araştırdım ve denedim sonuç doğru çıktı. Kart sayfasında alt tarafta kart holder kısmında adınız ve soy adınızı KUCUK harflerle yazınız ve yazarken türkçe karakter kullanmayınız. Mesela kart holder da Burak ısırgaç yerine burak isirgac olarak yazınız. Ödemeyi kabul edecektir yada Soy isminiz kılıç ise kilic olarak giriniz.
 3. Bunda sonrası normal kart bilgileri ekranı ama burada ödeme sonrası PÜF nokta var. Oda ödeme sonrası kart açıklmasında 4 haneli bir kod ekliyorlar. Ödemenizin onaylanması için kartınızın ödeme ekstresine bakıp orada yazan 4 haneli kodu ödeme sonrası gelen ekrana yazmanız gerekmektedir.
 4. Sonraki günlerde kazım yapıldıkça ödemelerinizi alabileceksiniz.
 5. hangi kazımdan ne kadar para alacağınızı sss de öğrenebilirsiniz.
  https://hashflare.zendesk.com/hc/en-us/articles/202824972-How-to-calculate-estimated-profit-using-hashrate-

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesi olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak kullanıcılara yol göstermek için hazırlanmıştır. Yatırım yapmayı düşünüyor iseniz sizin için önemsiz küçük miktarlarla girmeniz önerilir. Site ile alakalı her türlü risk ve sorumluluk kullanıcıya aittir.

Kafanıza takılanları ve sorularınızı tartışmaya buradan katılarak sorabilirsiniz.

Instagram

Coinpedi © 2017. Tüm hakları saklıdır.

E-Posta Aboneliği

Güncellemeler ve Yeni Haberler için abone olun