Bitcoin Diamond Forkunda sadece Binance borsasının yeni çıkan coini vermesi 1 ocağa kadar yağılacak olan 3 BTC forku sebebi ile gözleri Binance borsasına çevirdi.

Önce Aşağıdaki Linkten Kayıt olalım.
https://www.binance.com/?ref=12351519
(Bu link ile kayıt olduğunuz takdirde foruma katkı sağlamış olacaksınız.)

 1. Kayıt sayfasında mail adresi, şifre giriyorsunuz. Sayfanın altında kaydırma çubuğu bulunmaktadır. Kaydırma çubuğu sağa kaydırınca görünen kutulara sağdaki harfleri gireceksiniz. En son Sayfa Altındaki Regiter basarak kayıt olacaksınız. E -posta adresinize onay maili gelecektir.

 1. Onay mailinde yazan Verify Email ibraresine tıklayarak biance giriş ekranına tekrar yönelendireleceksiniz. Burada tekrardan kullanıcı adı ve şifresini girip, bir altta bulunan kaydırma çubuğunu hareket ettirerek açılan kutudaki harfler girip login olacaksınız.
 2. İlk girişte hesabınızı doğrulmak için sms yada google auth giriş yönetemlerinden hangisi ile giriş yapmak istediğinizi soracaktır. Sms sistemi çin dışında başka bir ülkeye sms GÖNDERMEDİĞİ için mecburen google auth yöntemini seçiyoruz.

 1. Telefonumuzda google auth uygulaması yok ise google playe gidip indiriyoruz. 5 mb boyutunda basit bir program. Praogramı kurduktan sonra biancedeki karekodu telefonuma okuttuğumuz zaman google auth bize bir şifre verecek. Önce Login şifremizi alttaki kutuya da google auth şifresi girerek onayımızı yaparak 2 btc lik işlem kapasitesi ile borsaya girişimizi yapıyoruz.

Onemli: Google auth 2fa problemi yaşarsanız ; google aut programının sağ üst tarfata 3 tane üst üste nokta var. Oraya tıklayınca menü açılacak. Açılan menüde ayarlara tıklayınız . Açılan sayfada Kodlar için zaman düzeltme bulunmaktadır. Ona da tıklayınca problem çözülecektir.

 1. Siteden çıkıp tekrar girmek istediğimiz de kullanıcı adı , şifremizi girip aşağıdaki çubuğu sağa kaydırdıktan sonra telefonumuza yüklediğimiz google auth programını açıyoruz. Orada çkan 6 haneli kodu binance sayfasına girince login olup işlemleri yapabiliyoruz.
 2. Gelişmiş hesap onayı için pasaport istendiği yere kimlik fotonuzu yukleyerek ve en sonda bir kagida binance yazip gunun , tarihini atip, kimliginiz ile foto cekip yukler iseniz hesabiniz bir kac gun icinde onaylanacaktir. Google auth kapatılırsa otomatikman hesap onayı yapmadan red ediliyor.
  Mobilden girdiğinizde sitenin bazi özellikleri kullanılamıyor
 3. Binencedeki Btc ve diger cuzdan adreslerinizi asagidaki cuzdan adresinizden gorebilirsiniz.
  https://www.binance.com/userCenter/depositWithdraw.html
 4. Binance için destek kısmı linki aşağıdadır.

https://support.binance.com/hc/en-us/requests/new

Canlı destek hattı
https://t.me/binanceexchange
Not: Bu yazı yatırım tavsiyesi olmayıp sadece bilgilendirme amaçlı olarak kullanıcılara yol göstermek için hazırlanmıştır. Yatırım yapmayı düşünüyor iseniz sizin için önemsiz küçük miktarlarla girmeniz önerilir. Site ile alakalı her türlü risk ve sorumluluk kullanıcıya aittir.

Kafanıza takılanları ve sorularınızı tartışmaya buradan katılarak sorabilirsiniz.

Instagram

Coinpedi © 2017. Tüm hakları saklıdır.

E-Posta Aboneliği

Güncellemeler ve Yeni Haberler için abone olun