AppCoins Nedir?

AppCoins, 13 Aralıkta ICO’su yapılan bir coin. Ayrıntılarından bahsetmeden önce bu coini çıkaran şirketten bahsetmek önemli.

Apptoide kurulduğu bu günden beri çok yol katetti. 2011 yılında kurulan Aptoide, ilk sosyal Android App Store’dur. Bir staj projesi olarak yola başlayıp 200 milyondan fazla kullanıcıya, 4 Milyar indirmeye ve 1 Milyon uygulamaya sahip bir store oldu. Aptoide, Uygulama Ekonomisini iyileştirmek için neler yapılabileceğini gösterebilir. Özellikle AppCoins hayata geçtikten sonra.

AppCoin nedir?

AppCoins, Aptoide App Store tarafından oluşturulan Uygulama Ekonomisi için bir protokoldur ve aracılar olmadan güvenilir bir uygulama ekonomisi oluşturmak isteyen, 200 milyon kullanıcısı olan ilk ICO’dur. Mevcut uygulama ekonomisinde 3 ana verimsiz nokta vardır:

Şeffaflık veya güven eksikliği

Reklam verimsizliği

Pahalı ve erişilemeyen uygulama içi satın alma işlemleri.

Çözüm AppCoinsin. ERC20 standardını kullanan Ethereum blok zincirine dayanan uygulama mağazaları için açık ve dağıtılmış bir protokoldür.

Aşağıdaki 3 kritik akışı Blockchain’e taşımayı önermektedir:

Reklamcılık: Geliştiricilerin uygulamalarını veya oyunlarını uygulama mağazasında tanıtması, AppCoin’leri kullanıcıya 2 dakika süreyle ödemesi için standart. Blockchain proof-of-attention sağlar ve böylece çifte harcamaya, sahte reklamlara ve reklamların reddedilmesine çözüm olmuş olur.

Uygulama İçinde Faturalandırma: Oyunlarda ve uygulamalarda AppCoin’leri kullanarak dijital öğelerin satın alınması ve faturalandırılması için bir çözüm. Geliştiricinin yalnızca bir kez entegre etmesi gerekir ve tüm uygulama mağazalarında çalışır. Kullanıcılar, fiat para ile satın alınan veya daha önce reklam yoluyla kazanılan AppCoin’li öğeler için ödeme yapmanın kolay bir yolu.

Uygulama onayları: Geliştiricilerin, blok zincirindeki işlemlerin geçmiş sicillerine göre “Güvenilir”, “Bilinmiyor” veya “Kritik” olarak sınıflandırıldığı yeni bir güven modeli.

AppCoin nedir?

AppCoin (APPC), kullanıcıların, geliştiricilerin ve üreticilerin uygulama mağazalarında işlem yapmalarını sağlayacak bir kriptoparadır.

AppCoins’in amacı nedir?

Geliştiricilere uygulamalardan para kazanma ve uygulama mağazalarında bir itibar oluşturma şeffaf ve etkili bir yol sunma; kullanıcıları, uygulamaları keşfetmek için yeni satın alma olanakları ve teşvikler sunan güvenilir bir ortam sağlamak; güven, şeffaflık ve açıklık sağlayan yeni bir evrensel dille bir uygulama ekonomisi yaratmak.

Aptoide’in amaçları hakkındaki özetle yazıyı sonlandırıyorum.

AppCoins ekibi, dünyanın dört bir yanından merkezi olmayan dünya ticareti için omurga haline gelmeye çalışarak ve uygulama mağazaları, geliştiricileri ve üreticileri tarafından açıkça konuşabilecekleri dilde olmak üzere, Uygulama Ekonomisi için dev bir adım atmak için birlikte çalışan dünyanın dört bir yanından 90’dan fazla kişiden oluşur.

Bu heyecan verici yeni teknolojinin geliştirilmesi zaman alacak, ter – muhtemelen gözyaşı, – ve çaba, ama vizyonumuzu gerçekleştirmeye adamış bulunuyoruz. Bize katıl.

AppCoins Protokolü, Aptoide tarafından geliştirilmekte ve uygulanmaktadır ve tüm mobil işletim sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Instagram

Coinpedi © 2017. Tüm hakları saklıdır.

E-Posta Aboneliği

Güncellemeler ve Yeni Haberler için abone olun